loop
loop
loop
loop
ladies

NovinkyZměna kontaktní e-mailové adresy:
humbukbar@gmail.com


Nově můžete ochutnat.
   Johnny Whitley se při výrobě ginu původně nechal inspirovat africkou kulturou a místními botanicals, nyní však připravil nový gin s příchutí rebarbory a zázvoru. Tato žhavá novinka tohoto roku dorazila i na náš bar - Whitley Neills Rhubarb and Ginger gin. Výborně ladí s Burma tonikem. 
    Appleton Estate Rare Blend 12 Y.O. je směsí rumů, z nichž nejmladší zrál 12 let. Má komplexní aroma a robusní chuť s tóny dřeva, ovoce, kakaa, pomerančové kůry a mandlí. Potěší zejména milovníky whisky, kteří chtějí vstoupit do světa rumů.
    Chartreuse. Ve francouzském pohoří Chartreuse se nachází klášter La Grande Chertreuse. V roce 1764 zde kartuziánští mniši podle tajné receptury z roku 1605 vyrobili Chartreuse, prvni likér na světě. Také dnes znají recepturu sestávajicí ze 130 bylin, kořenů a plodů pouze dva mniši. Zrání probíha v dubových sudech po dobu nejméně třech let.


Další novinka je pro milovníky kvalitní kávy. 
K naší směsi HUMBUK Espresso, která obsahuje 100% Arabica a to jmenovitě z oblasti Brazílie zrno Yelow Bourbone a Guatemali. Přibyla směs HUMBUK Espresso Dark roast v obsahu naleznete 70% zmíněného brazilského zrna Yelow Bourbone a 30% indické Robusty. Stupeň pražení Dark roast. 
V aromatu kávy převládají pražené mandle v dochuti přecházejicí do tónů hořké čokolády až mandlí. Můžete si ji vychutnat v podobě espressa nebo cappuccina či Latté macchiata.


Dále také můžete ochutnat prémiové giny jako Scapegrace - New Zealand, Langley's Old Tom a Brockmans. Nebo čerstvá novinka Trois Rivieres Blanc Cuvée de L'ocean rum nebo Indickou Amrut Single malt whisky či Japonskou Nikka From The Barrel Whisky.


Interiér

nahlednahlednahled

Kontakt

Humbuk Bowling Bar

K Milovicům 1921
Lysá nad Labem
298 22
+420 777 552 282
humbukbar@gmail.com

Fotogalerie

Svatba

Svatební foto s obřadem.

Externí Catering

S naším barem Vás rádi navštívíme ve Vaší firmě nebo třeba u Vás doma na zahradě.

Taneční soutěž

V září pořádal v Lysé nad Labem místní taneční klub soutěž v latinskoamerických a standartních tancích,  kteréž jsme byli pyšnými sponzory. Máme tu pro Vás pár fotek jako ukázku, a pokud by Vás zaujaly, můžete si celou galerii prohlédnout na facebookových stránkách klubu: jen zadejte do vyhledávače Taneční klub TK TJ Sokol Lysá nad Labem a kochejte se!

Narozeninové oslavy

Poměrně často u nás pořádáme narozeninové oslavy s občerstvením, a tady Vám přinášíme pár fotek pro inspiraci!

Interiér

Fotografie interiéru HUMBUK BOWLING BARU.

Latinsko-americký večer

Tuto společenskou akci budeme co nevidět opakovat. Bylo to jednoduše nádherné.